3386-18-1-0500-004-1-TS
CNC Tech
型号:
3386-18-1-0500-004-1-TS
品牌:
CNC Tech
描述:
HOOK-UP STRND 18AWG RED 25'
库存 : 3
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.030" (0.76mm)
Jacket (Insulation) Material Polyethylene (XLPE), Irradiated
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Ratings UL Style 3386
Series -
Length 25.00' (7.62m)
Voltage 600V
Conductor Strand 34/0.0071"
Mfr CNC Tech
Conductor Material Copper, Tinned
Features Oil Resistant
Jacket Color Red
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.110" (2.79mm)