34-GLP12H-CWO
Visual Communications Company - VCC
型号:
34-GLP12H-CWO
描述:
PMI .190" LED 12V TAB CLEAR GREE
用户指南
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Viewing Angle 50°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Millicandela Rating 2.1mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Green
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Series 30
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Package Bulk
Wavelength - Peak 565nm
Lens Color Colorless
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA
Lens Size 6.35mm Dia