34-RLP24H-NYO
Visual Communications Company - VCC
型号:
34-RLP24H-NYO
描述:
PMI .190" LED 24V TAB DIFF RED
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Viewing Angle 50°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Millicandela Rating 2.1mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Series 30
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Package Bulk
Wavelength - Peak 635nm
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA
Lens Size 6.35mm Dia