E-T-A
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$56.563
$56.563
5
$53.7339
$268.6695
10
$50.9048
$509.048
50
$42.42092
$2121.046
100
$39.59277
$3959.277
250
$36.764772
$9191.193
请发送询价,我们将立即回复。

| Actuator Type | Push to Reset |
| Approval Agency | CSA C22.2 No 235, IEC 60934, UL1077 |
| Current Rating (Amps) | 7A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 3400 |
| Voltage Rating - DC | 80 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | E-T-A |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal Magnetic |