SCHURTER Inc.
型号:
3404.0122.11
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE BRD MNT 6.3A 125VAC/VDC SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6555
$0.6555
50
$0.551
$27.55
100
$0.42085
$42.085
500
$0.41325
$206.625
1000
$0.40128
$401.28
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Melting I²t | 25.4 |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | cULus |
| Current Rating (Amps) | 6.3 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A |
| Size / Dimension | 0.291" L x 0.122" W x 0.102" H (7.40mm x 3.10mm x 2.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | OMT 125 |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Package / Case | 2-SMD, J-Lead |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Package | - |
| Base Product Number | 3404.0122 |