TE Connectivity AMP Connectors
型号:
34141
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RING CIRC 16-22AWG #4 CRIMP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2945
$0.2945
10
$0.2565
$2.565
25
$0.25574
$6.3935
50
$0.25251
$12.6255
100
$0.23332
$23.332
250
$0.191748
$47.937
500
$0.181089
$90.5445
1000
$0.168312
$168.312
2500
$0.162982
$407.455
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.218" (5.54mm) |
| Color | Red |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16-22 AWG |
| Stud/Tab Size | 4 Stud |
| Thickness | 0.031" (0.79mm) |
| Series | Plasti-Grip |
| Length - Overall | 0.684" (17.37mm) |
| Insulation Diameter | 0.105" ~ 0.140" (2.67mm ~ 3.56mm) |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Serrated Termination |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 3414 |