TE Connectivity AMP Connectors
型号:
342182-1
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RING CIRC 10-12AWG CRIMP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.437
$0.437
10
$0.4123
$4.123
25
$0.4104
$10.26
50
$0.39995
$19.9975
100
$0.34314
$34.314
250
$0.310346
$77.5865
500
$0.293094
$146.547
1000
$0.256899
$256.899
2500
$0.253441
$633.6025
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.374" (9.50mm) |
| Color | Yellow |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Stud/Tab Size | - |
| Thickness | 0.039" (0.99mm) |
| Series | Plasti-Grip |
| Length - Overall | 1.103" (28.02mm) |
| Insulation Diameter | 0.150" ~ 0.252" (3.81mm ~ 6.40mm) |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 342182 |