3430A2F120KTDF
TE Connectivity Passive Product
型号:
3430A2F120KTDF
封装:
0508
描述:
3430 A2 1% 120K 100PPM 1K RL
库存 : 2000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0508
Ratings AEC-Q200
Resistance 120 kOhms
Series 3430
Power (Watts) 1W