3430B2F75RTDF
TE Connectivity Passive Product
型号:
3430B2F75RTDF
封装:
0612
描述:
3430 B2 1% 75R 100PPM 1K RL
库存 : 2000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.061" L x 0.118" W (1.55mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings AEC-Q200
Resistance 75 Ohms
Series 3430
Power (Watts) 1.5W