343.6-32-M10-50-KS
J.W. Winco
型号:
343.6-32-M10-50-KS
品牌:
J.W. Winco
描述:
STAINLESS STEEL LEVELING FEET
用户指南
Shape Cylindrical, Recessed Center
Form -
Color White
Material Plastic
Size / Dimension 1.260" Dia (32.00mm)
Mounting Type Threaded Stud
Hardness -
Product Status Active
Thickness 0.260" (6.60mm)