首页 / 振荡器 / 345LB3I1536T
minImg
345LB3I1536T
CTS-Frequency Controls
型号:
345LB3I1536T
描述:
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 80mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series 345
Function Enable/Disable
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 153.6 MHz