Coto Technology
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$30.609
$30.609
10
$29.0776
$290.776
25
$27.54734
$688.6835
50
$26.01689
$1300.8445
100
$24.48644
$2448.644
250
$22.956028
$5739.007
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 200VAC, 200VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 500 mA |
| Coil Current | 6 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 2 kOhms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1 VDC |
| Contact Form | DPST-NO (2 Form A) |
| Seal Rating | Sealed - Hermetically |
| Series | 3500 |
| Operate Time | 0.75 ms |
| Mfr | Coto Technology |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Contact Material | - |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Release Time | 0.1 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 3502 |