3503G2B121RFTD
TE Connectivity Passive Product
型号:
3503G2B121RFTD
封装:
1206
描述:
RES 121 OHM 1% 2W 1206
库存 : 4828
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.023" (0.58mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 121 Ohms
Series 3503
Power (Watts) 2W