3504G3A88R7FTDF
TE Connectivity Passive Product
型号:
3504G3A88R7FTDF
封装:
2512
描述:
RES 88.7 OHM 1% 6W 2512
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.023" (0.58mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 88.7 Ohms
Series 3504
Power (Watts) 6W