352222RJT
TE Connectivity Passive Product
型号:
352222RJT
描述:
RES SMD 22 OHM 5% 3W 2512
库存 : 47980
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
Resistance 22 Ohms
Series 3522, CGS
Power (Watts) 3W