Keystone Electronics
型号:
353
封装:
-
批次:
-
描述:
ROUND STANDOFF #6-32 BRASS 3/4"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.6125
$2.6125
25
$2.3009
$57.5225
100
$2.09171
$209.171
250
$1.941572
$485.393
500
$1.777944
$888.972
1000
$1.516485
$1516.485
2500
$1.411909
$3529.7725
5000
$1.359612
$6798.06
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | Yellow |
| Material | Brass |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Round Standoff |
| Between Board Height | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| Length - Overall | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| Plating | Chromate, Zinc |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | Hinged |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #6-32 |