353WB5I14CR
CTS-Frequency Controls
型号:
353WB5I14CR
描述:
XTAL OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 14.318 MHz