35404R7FT
TE Connectivity Passive Product
型号:
35404R7FT
封装:
2816
描述:
RES 3540 4R7 1%
库存 : 5858
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2816
Resistance 4.7 Ohms
Series 3540, CGS
Power (Watts) 4W