TE Connectivity Passive Product
型号:
35404R7FT
封装:
2816
批次:
-
描述:
RES 3540 4R7 1%
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.444
$1.444
10
$1.27965
$12.7965
50
$1.07293
$53.6465
100
$0.92853
$92.853
500
$0.660326
$330.163
1000
$0.548891
$548.891
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2816 |
| Resistance | 4.7 Ohms |
| Series | 3540, CGS |
| Power (Watts) | 4W |
| Package / Case | Nonstandard |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 3540 |