3546T-C-632-AL
RAF Electronic Hardware
型号:
3546T-C-632-AL
描述:
HEX SWAGE STANDOFFPLAIN ALUMINUM
用户指南
Diameter - Inside -
Color -
Material Aluminum
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Weight -
Series -
Type Hex Standoff
Between Board Height 0.219" (5.56mm) 7/32"
Length - Overall 0.354" (8.99mm)