35502M2FT
TE Connectivity Passive Product
型号:
35502M2FT
描述:
RES 3550 2M2 1%
库存 : 2000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.433" L x 0.197" W (11.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 2.2 MOhms
Series 3550, CGS
Power (Watts) 5W