Mill-Max Manufacturing Corp.
型号:
3560-1-00-15-00-00-03-0
封装:
-
批次:
-
描述:
.060" DIAMETER STRAIGHT PINS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3895
$0.3895
10
$0.32965
$3.2965
25
$0.2907
$7.2675
50
$0.26714
$13.357
100
$0.25669
$25.669
250
$0.230508
$57.627
500
$0.220039
$110.0195
1000
$0.18336
$183.36
2500
$0.167646
$419.115
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Pin Size - Below Flange | 0.060" (1.52mm) Dia |
| Terminal Type | Single Post |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Length - Below Flange | - |
| Termination | Solder |
| Length - Above Flange | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | 3560 |
| Length - Overall | 0.500" (12.70mm) |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Flange Diameter | - |
| Insulation Color | - |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Contact Material | Brass Alloy |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Pin Size - Above Flange | 0.060" (1.52mm) Dia |
| Terminal Style | Smooth |
| Board Thickness | - |
| Base Product Number | 3560-1 |