3560390RJT
TE Connectivity Passive Product
型号:
3560390RJT
描述:
RES 3560 390R 5%
库存 : 1976
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.457" L x 0.270" W (11.60mm x 6.85mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 390 Ohms
Series 3560, CGS
Power (Watts) 6W