Comus International
型号:
3563-1231-241
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY REED DIP SPDT .4A 24V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.966
$5.966
10
$5.5917
$55.917
25
$4.9704
$124.26
50
$4.72169
$236.0845
100
$4.47317
$447.317
250
$3.976168
$994.042
500
$3.727648
$1863.824
1000
$3.479147
$3479.147
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 100VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 400 mA |
| Coil Current | 11 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 2.15 kOhms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2 VDC |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Seal Rating | - |
| Series | 3563 |
| Operate Time | 1 ms |
| Mfr | Comus International |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Contact Material | - |
| Must Operate Voltage | 18 VDC |
| Release Time | 1.5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 3563-1231 |