首页 / 振荡器 / 356L1485B3C3T
minImg
356L1485B3C3T
CTS-Frequency Controls
型号:
356L1485B3C3T
描述:
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.073" (1.85mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 65mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 148.5 MHz