TE Connectivity AMP Connectors
型号:
35772
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RING CIRC 10-12AWG #1/4
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2945
$0.2945
10
$0.2565
$2.565
25
$0.25498
$6.3745
50
$0.25175
$12.5875
100
$0.232655
$23.2655
250
$0.191216
$47.804
500
$0.180595
$90.2975
1000
$0.167856
$167.856
2500
$0.162545
$406.3625
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.500" (12.70mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Stud/Tab Size | 1/4 Stud |
| Thickness | 0.039" (0.99mm) |
| Series | Solistrand |
| Length - Overall | 0.865" (21.97mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Brazed Seam, Serrated Termination |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 3577 |