Signal Transformer
型号:
36-8
封装:
-
批次:
-
描述:
PWR XFMR LAMINATED 288VA CHAS MT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$126.008
$126.008
10
$121.80615
$1218.0615
25
$113.40568
$2835.142
50
$105.00521
$5250.2605
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | Yes |
| Termination Style | Solder, Quick Connect |
| Voltage - Isolation | 1500Vrms |
| Voltage - Primary | 105V, 115V, 125V |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Height - Seated (Max) | 95.30mm |
| Size / Dimension | 114.30mm L x 114.30mm W |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 11 lbs (5 kg) |
| Current - Output (Max) | Parallel 16A, Series 8A |
| Primary Winding(s) | Single, Multiple Taps |
| Series | - |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 288VA |
| Mfr | Signal Transformer |
| Package | Box |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 18V, Series 36V |