首页 / 断路器 / 3600-P10-SI-1.5A
minImg
3600-P10-SI-1.5A
E-T-A
型号:
3600-P10-SI-1.5A
品牌:
E-T-A
描述:
CIR BRKR 1.5A 250VAC 65VDC
用户指南
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency CSA C22.2 No 235, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 1.5A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 3600
Voltage Rating - DC 65 V
Voltage Rating - AC 250 V