3613C4R7K
TE Connectivity Passive Product
型号:
3613C4R7K
封装:
1812
描述:
FIXED IND 4.7UH 315MA 1 OHM SMD
库存 : 1226
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 315 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1Ohm Max
Series 3613C, Sigma Inductors
Inductance 4.7 µH
Type -
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 35MHz