TE Connectivity Erni
型号:
364715-E
封装:
-
批次:
-
描述:
SMC BD TO BD ADAPT 68POS VERT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.4785
$10.4785
10
$9.43445
$94.3445
25
$8.88744
$222.186
68
$8.659526
$588.847768
136
$8.431602
$1146.697872
272
$7.520086
$2045.463392
476
$7.064324
$3362.618224
952
$6.243942
$5944.232784
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 68 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | - |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | - |
| Length | 0.051' (15.50mm, 0.61") |
| Connector Type | Plug to Plug |
| Mfr | TE Connectivity Erni |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | - |
| Cable Termination | IDC |