Coto Technology
型号:
3650-12-92
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
RELAY LOW THERMAL (<5.0 ?V) REED
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 150VAC, 150VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 250 mA |
| Termination Style | PC Pin |
| Coil Current | 6 mA |
| Coil Resistance | 2 kOhms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1 VDC |
| Seal Rating | Sealed - Hermetically |
| Contact Form | 3PST-NO (3 Form A) |
| Series | 3600 |
| Operate Time | 750 µs |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Contact Material | - |
| Mfr | Coto Technology |
| Release Time | 100 µs |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |