Vishay Sprague
型号:
36DX422F250CF2A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 4200UF 250V SCREW
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$84.797
$84.797
10
$80.4137
$804.137
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 5.752" (146.10mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | -10%, +50% |
| Lead Spacing | 1.126" (28.60mm) |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Size / Dimension | 2.579" Dia (65.50mm) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | 36DX |
| Package / Case | Radial, Can - Screw Terminals |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 4200 µF |
| Package | Bulk |