Visual Communications Company - VCC
型号:
36EN-2311
封装:
-
批次:
-
描述:
RED NEON 125 VOLTS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.0465
$8.0465
10
$5.83775
$58.3775
100
$4.8241
$482.41
500
$4.224935
$2112.4675
1000
$3.994484
$3994.484
2000
$3.902306
$7804.612
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Viewing Angle | - |
| Termination Style | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Panel Cutout Dimensions | 0.31" (7.87mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Not For New Designs |
| Lamp Color | - |
| Ratings | - |
| Series | 36 |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | Neon |
| Voltage | 125V |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Red |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | - |
| Lens Size | 7.54mm Dia |