Hammond Manufacturing
型号:
372X
封装:
-
批次:
-
描述:
PWR XFMR LAMINATED 75VA CHAS MT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$117.344
$117.344
10
$113.43095
$1134.3095
25
$105.6077
$2640.1925
50
$97.78502
$4889.251
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | Yes |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Isolation | 2000Vrms |
| Voltage - Primary | 100V, 110V, 120V, 200V, 220V, 240V |
| Secondary Winding(s) | Four |
| Height - Seated (Max) | 86.89mm |
| Size / Dimension | 84.07mm L x 71.37mm W |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 2.9 lbs (1.3 kg) |
| Current - Output (Max) | 81mA, 2.4A, 2A |
| Primary Winding(s) | Dual, Multiple Taps |
| Series | 300 |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 75VA |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 620V, 6.3V, 5V |