Littelfuse Inc.
型号:
37300630410
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE BOARD MNT 63MA 250VAC RAD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.4625
$5.4625
5
$5.2763
$26.3815
10
$5.08725
$50.8725
50
$3.95656
$197.828
100
$3.297165
$329.7165
250
$3.202944
$800.736
500
$2.731915
$1365.9575
1000
$2.590602
$2590.602
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Melting I²t | 0.00023 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 4.69 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, cULus |
| Current Rating (Amps) | 63 mA |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 50A |
| Size / Dimension | 0.335" Dia x 0.315" H (8.50mm x 8.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | TR5® 373 |
| Package / Case | Radial, Can, Vertical |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |