3M
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$59.4225
$59.4225
5
$48.8338
$244.169
10
$44.745
$447.45
25
$39.93344
$998.336
50
$36.56569
$1828.2845
100
$33.438385
$3343.8385
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 30 AWG |
| Ratings | UL Style 20297 |
| Ribbon Thickness | 0.025" (0.64mm) |
| Series | 3749 |
| First Conductor Mark | Blue |
| Length | 100.0' (30.48m) |
| Ribbon Width | 0.300" (7.62mm) |
| Voltage | 150 V |
| Mfr | 3M |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Conductor Strand | Solid |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | Zippable |
| Jacket Color | Gray |
| Package | Spool |
| Insulation Resistance | 10GOhm |
| Base Product Number | 3749 |
| Number of Conductors | 12 |