3M
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.163
$7.163
5
$5.8615
$29.3075
10
$4.55905
$45.5905
25
$3.90754
$97.6885
50
$3.64724
$182.362
100
$3.386655
$338.6655
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 30 AWG |
| Ratings | UL Style 20297 |
| Ribbon Thickness | 0.025" (0.64mm) |
| Series | 3749 |
| First Conductor Mark | Blue |
| Length | 10.0' (3.05m) |
| Ribbon Width | 0.350" (8.89mm) |
| Voltage | 150 V |
| Mfr | 3M |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Conductor Strand | Solid |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | Zippable |
| Jacket Color | Gray |
| Package | Spool |
| Insulation Resistance | 10GOhm |
| Number of Conductors | 14 |