Belden Inc.
型号:
37506 0101000
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
HOOK-UP STRND 6AWG BLACK 1000'
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.131" (3.33mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Propylene Terpolymer Rubber (EPDM) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 6 AWG |
| Ratings | UL Style 3499 |
| Series | - |
| Length | 1000.0' (304.8m) |
| Voltage | 7500V |
| Conductor Strand | 84/25 |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | High Temperature, High Voltage |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.470" (11.94mm) |
| Base Product Number | 37506 |