3M
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.7955
$1.7955
5
$1.4953
$7.4765
10
$1.3813
$13.813
25
$1.24184
$31.046
50
$1.14247
$57.1235
100
$1.054405
$105.4405
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 30 AWG |
| Ratings | UL Style 20596 |
| Ribbon Thickness | 0.025" (0.64mm) |
| Series | 3754 |
| First Conductor Mark | Red |
| Length | 1.00' (304.80mm) |
| Ribbon Width | 0.850" (21.59mm) |
| Voltage | 30 V |
| Mfr | 3M |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Conductor Strand | 7 Strands / 38 AWG |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Gray |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | 10GOhm |
| Number of Conductors | 34 |