3M
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.8115
$6.8115
5
$5.6411
$28.2055
10
$5.20315
$52.0315
25
$4.67742
$116.9355
50
$4.29191
$214.5955
100
$3.959125
$395.9125
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 30 AWG |
| Ratings | UL Style 20297 |
| Ribbon Thickness | 0.025" (0.64mm) |
| Series | 3756 |
| First Conductor Mark | Blue |
| Length | 10.0' (3.05m) |
| Ribbon Width | - |
| Voltage | 150 V |
| Mfr | 3M |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Conductor Strand | 7 Strands / 38 AWG |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Gray |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | 10GOhm |
| Number of Conductors | 10 |