Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
380LQ681M400K052
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.051
$10.051
10
$9.5532
$95.532
50
$8.04441
$402.2205
100
$7.54167
$754.167
500
$6.686955
$3343.4775
1000
$6.284725
$6284.725
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.047" (52.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 400 V |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.96 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 293mOhm @ 120Hz |
| Series | 380LQ |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 4.14 A @ 20 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 680 µF |
| Package | Bulk |