Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
380LX221M400K022
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.1705
$4.1705
10
$3.7563
$37.563
50
$3.25565
$162.7825
100
$2.83822
$283.822
500
$2.337342
$1168.671
1000
$2.170389
$2170.389
2500
$2.128646
$5321.615
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 400 V |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.5 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 750mOhm @ 120Hz |
| Series | 380LX |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.1 A @ 20 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 220 µF |
| Package | Bulk |