381LL183M063N062
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
381LL183M063N062
描述:
CAP ALUM 18000UF 20% 63V SNAP
库存 : 65
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 2.559" (65.00mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Voltage - Rated 63 V
Size / Dimension 1.575" Dia (40.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series 381LL
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 18000 µF