Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
382LX102M400A082
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.9935
$13.9935
10
$13.2905
$132.905
50
$11.19157
$559.5785
100
$10.49218
$1049.218
500
$9.303027
$4651.5135
1000
$8.743439
$8743.439
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 3.228" (82.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 400 V |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | 382LX |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 1000 µF |
| Package | Bulk |