382LX123M080A082
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
382LX123M080A082
描述:
CAP ALUM 12000UF 20% 80V SNAP
库存 : 465
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 3.228" (82.00mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 80 V
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series 382LX
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 12000 µF