Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
382LX123M080A082
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 12000UF 20% 80V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.661
$13.661
10
$12.97985
$129.7985
50
$10.9307
$546.535
100
$10.24746
$1024.746
500
$9.086085
$4543.0425
1000
$8.53955
$8539.55
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 3.228" (82.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 80 V |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | 382LX |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 12000 µF |
| Package | Bulk |