Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
382LX123M080N062
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 12000UF 20% 80V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.756
$13.756
10
$13.07105
$130.7105
50
$11.00746
$550.373
100
$10.31947
$1031.947
500
$9.149887
$4574.9435
1000
$8.599514
$8599.514
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.559" (65.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 80 V |
| Size / Dimension | 1.575" Dia (40.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | 382LX |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 12000 µF |
| Package | Bulk |