首页 / 直流转换器 / 3838-AHV12VPN5KV2MAW-ND
minImg
3838-AHV12VPN5KV2MAW-ND
Analog Technologies
型号:
3838-AHV12VPN5KV2MAW-ND
描述:
HV 12V to 5kV 10W DC-DC Convert
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 55°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 13V
Voltage - Output 4 -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 0 ~ 5000V
Size / Dimension 5.51" L x 3.94" W x 2.17" H (140.0mm x 100.0mm x 55.0mm)
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Current - Output (Max) 2mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 11V
Series -
Power (Watts) -
Type Enclosed
Efficiency 70%