383LX222M200A052
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
383LX222M200A052
描述:
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
库存 : 560
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 2.047" (52.00mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200 V
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series 383LX
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 2200 µF