Laird Thermal Systems, Inc.
型号:
387001793
封装:
-
批次:
-
描述:
ET4,7,F2,3030,TA,RT,W6
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$30.3145
$30.3145
5
$28.4183
$142.0915
10
$27.7286
$277.286
25
$26.69576
$667.394
50
$26.00682
$1300.341
100
$25.31788
$2531.788
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 150°C |
| Voltage - Max | 9.5 V |
| Delta Tmax @ Th | 67°C @ 25°C |
| Qmax @ Th | 16.9W @ 25°C |
| Current - Max | 3.9 A |
| Size / Dimension | Square - 30.00mm L x 30.00mm W |
| Product Status | Not For New Designs |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 2.56 Ohms |
| Series | ET |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Lapped, Sealed |
| Height | 4.14mm |
| Package | Bulk |