Laird Thermal Systems, Inc.
型号:
387007106
封装:
-
批次:
-
描述:
HTX12,18,F2A,0606,11,RT,W2.25
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$37.4015
$37.4015
5
$35.0341
$175.1705
10
$34.1734
$341.734
25
$33.09876
$827.469
50
$32.2392
$1611.96
100
$31.37945
$3137.945
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 150°C |
| Voltage - Max | 2.3 V |
| Delta Tmax @ Th | 81.6°C @ 50°C |
| Qmax @ Th | 1.6W @ 50°C |
| Current - Max | 1.2 A |
| Size / Dimension | Rectangular - 7.20mm L x 6.10mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 1.82 Ohms |
| Series | OptoTEC™ HTX |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Sealed - Silicone RTV |
| Height | 2.70mm |
| Package | Bulk |