Laird Thermal Systems, Inc.
型号:
387009391
封装:
-
批次:
-
描述:
PCX16,120,F1,5025,TB,RT,W6
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$53.865
$53.865
5
$50.7509
$253.7545
10
$49.1948
$491.948
25
$47.63756
$1190.939
50
$46.3923
$2319.615
100
$45.14685
$4514.685
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 120°C |
| Voltage - Max | 14 V |
| Delta Tmax @ Th | 73.6°C @ 27°C |
| Qmax @ Th | 133.1W @ 27°C |
| Current - Max | 16.4 A |
| Size / Dimension | Rectangular - 29.00mm L x 25.00mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 810 mOhms |
| Series | PCX |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Sealed - Silicone RTV |
| Height | 3.30mm |
| Package | Bulk |